Co nabízíme
Jak to u nás vypadá
Jak se k nám dostanete
Kam se vydat na výlet
Necháte si doporučit
Kontakt
Ceník služeb
Co nabízíme...   

Nabízíme celoroční ubytování v penzionu Sluníčko.

Penzion Sluníčko se nachází na okraji obce Řásná (7 km severozápadně od Telče) v malebné části Českomoravské vysočiny, nedaleko jejího nejvyššího vrcholu Javořice (837 m n. m.). Poskytujeme ubytování v zrekonstruované zemědělské usedlosti(rekonstrukce r. 2000), jejíž součástí je uzavřený dvůr s možností klidného venkovního posezení, grilování a sportovního vyžití – stolní tenis, badminton , míčové hry. K dispozici máme 10 pokojů , každý s vlastním sociálním zařízením. Na vyžádání zašleme rozmístění pokojů s počty lůžek.

Ke společnému vybavení penzionu patří 2 kuchyně, hala s posezením, stylová společenská místnost s kamenným krbem. Pro nejmenší lze zapůjčit dětskou cestovní postýlku, dětskou židličku a vaničku na koupání. Parkování aut je uvnitř areálu, kde jsou rovněž i prostory pro úschovu kol.

V těsné blízkosti penzionu je restaurace, ve které je možnost celodenního stravování. Ke sportovnímu vyžití jsou v blízkosti připravena tenisová hřiště, golfové hřiště, nohejbalová a volejbalová hřiště. Okolí je protkáno sítí atraktivním turistických a cyklistických značených cest. Nedaleko je Velkopařezitý a Malopařezitý rybník, oba jsou vhodné ke koupání celé léto a rybník Plodový, který je využíván pro rekreační rybolov. V zimě se využívají udržované lyžařské okruhy.

Pro ubytované nabízíme ochutnávku moravských vín ve stylovém vinném sklípku, který je součástí penzionu Sluníčko.